Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,478 reviews in the last 12 months11,904 total reviews

Most relevant positive review

Jan 15, 2024
Siroky vyber najme z akciovej ponuky.Rychla dodavka ,prijatelna cena. Doporucujem viac technickych parametrov v pripade funkcnych darcekov, najlepsie datasheet.V pripade brusky nie su definovane takmer ziadne.Nestaci udat iba 4ks AA baterii.Obycajne ani alkalicke nestacia. Zistil som ze musia byt kvoli velkemu odberu prudu 0,6 az 1A min. litiove. Dobrou alternativou by bol vyvod na externy sietovy adapter 6V DC / 1 A.

Most relevant negative review

Sep 2, 2024
objednávané veľkosti niektorého tovaru (letné topánky, bermudy, dlhé rifle, ...) majú nepresné označenie veľkosti (číselné alebo písmenami) ani tabuľka veľkostí nepomôže, je v tom riadny chaos , preto musím posielať tovar naspäť alebo na výmenu za inú veľkosť, škoda, ste celkom dobrí, a nedávajte k tovaru tie prečiarknuté vysoké ceny, akoby ste robili z kupujúcich hlupákov.

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Mar 3, 2024
hodené do kontajneru
Mar 4, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 23, 2024

Rozšíriť sortiment

Rozšíriť sortiment
Mar 25, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men.
Jan 22, 2024
Stali ste šmejdami
Jan 23, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Vaša reakcia nás veľmi mrzí. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný / á), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Feb 3, 2024
Rychlosť dodávky
Feb 5, 2024
Dobrý deň, sme veľmi radi, že ste s nami spokojní. Urobilo by nám veľkú radosť, keby ste nám za to dali všetkých 5 hviezdičiek. Moc ďakujeme a prajeme krásny deň Tím Atlas For Men
Feb 26, 2024
Mar 14, 2024
Jun 4, 2024
Dorucit tovar
Jun 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu. Zásielku máte na pošte. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre viac informácií. Ďakujem, že s nami nakupujete. Tím Atlas For Men
BK
Brano K.
Bratislava SLOVAKIA
Jan 25, 2024
ceny znižit
Jan 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Aj vďaka nemu vylepšujeme služby a produkty Atlas For Men. Ceny sa snažíme držať čo najnižšie aj keď náklady sa zvyšujú. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jun 10, 2024
Dec 13, 2023
Dec 19, 2023
Dec 11, 2023
Dec 19, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný ), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Dec 4, 2023
Dec 7, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný / á), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Nov 26, 2023
Nov 27, 2023