Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,478 reviews in the last 12 months11,904 total reviews

Most relevant positive review

Jan 15, 2024
Siroky vyber najme z akciovej ponuky.Rychla dodavka ,prijatelna cena. Doporucujem viac technickych parametrov v pripade funkcnych darcekov, najlepsie datasheet.V pripade brusky nie su definovane takmer ziadne.Nestaci udat iba 4ks AA baterii.Obycajne ani alkalicke nestacia. Zistil som ze musia byt kvoli velkemu odberu prudu 0,6 az 1A min. litiove. Dobrou alternativou by bol vyvod na externy sietovy adapter 6V DC / 1 A.

Most relevant negative review

Sep 2, 2024
objednávané veľkosti niektorého tovaru (letné topánky, bermudy, dlhé rifle, ...) majú nepresné označenie veľkosti (číselné alebo písmenami) ani tabuľka veľkostí nepomôže, je v tom riadny chaos , preto musím posielať tovar naspäť alebo na výmenu za inú veľkosť, škoda, ste celkom dobrí, a nedávajte k tovaru tie prečiarknuté vysoké ceny, akoby ste robili z kupujúcich hlupákov.

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Dec 4, 2023
Prisla mi ina velkost ako som objednal - asi je to prepoctom v tabulke medzi XX.. velkosyami a cislami. Asi musim ist do kamenneho obchodu a skusat.
Dec 6, 2023
Dobrý deň, je nám ľúto, že nie ste spokojný s našimi veľkosťami. Rozmery, ktoré uvádzame v katalógu, sú rozmery ľudskej postavy, produkty sú tak o niečo väčšie. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Dec 4, 2023
Opraviť veľkostné tabulky. Objednal som si dve čiapky rovnakej veľkosti. Jedna mi je dobrá, no druhá je veľmi malá - možno detská...
Dec 6, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Tím nákupcov bol už na toto upozornený a počas nasledujúcich mesiacov budú všetky veľkosti prepracovávať. Verím tak, že s nami budete opäť spokojný. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 31, 2023
Prv my prišla objednávka z decembra,až tak objednávka z novembra ?! To čo som chcel mať pod stromček som dostal až po vianociach.
Jan 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Je pravda, že niektoré produkty majú veľký úspech a rýchlo sa vypredajú alebo aspoň niektoré veľkosti. Stále sa snažíme sklad dopĺňať a pridávať nové produkty. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
May 6, 2024
Neprišlo co bolo objednane namiesto šiat prišli panske kratší o veľkosti XXL takú veľkosť ani nemám.posielate co sa vám páči
May 7, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 19, 2024
Posielajte prosím aj potvrdenie objednávky, lebo potom sa stane, že to objednám ešte raz nakoľko neviem, či to prešlo. Musil
Mar 20, 2024
Mar 23, 2024
Tovar mi nebol dodaný poštovým kurierom, celý deň som čakal, kurier ma vôbec nekontaktoval, po tovar som musel ísť na poštu.
Mar 25, 2024
Dec 2, 2023
Veľkosť nesúhlasila s tabuľkou veľkostí. Vetrovka a sveter boli o 2 čísla väčšie ako podľa rozmerov v tabuľke mali byť.
May 30, 2024
Velmi tazke objednavanie.prichadzste o zakaznikov.prečo účet.heslo polena pod nohy,menej zručny človek nema šancu.
May 31, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre viac informácií. Ďakujem, že s nami nakupujete. Tím Atlas For Men
May 25, 2024
Nekvalitný materiál, tričká polokošele po vypratí vyblednuté, fľakaté, nedá sa to nikde nosiť. To isté boxerky.
May 27, 2024
May 20, 2024
po objednaní tovar nedostupný , namiesto polokošele zaslaná bunda , došli papuče , čo neboli nikdy objednané ,
May 21, 2024
Mar 10, 2024
Objednal som si teplákovu supravu a prišlo mi : tepláky veľkosť 54 a bunda 56. To sa predsa nemôže stať !
Mar 11, 2024
Jun 9, 2024
Výhodné nakupovať len so zľavou, je to partiový tovat s chybami výroby a bez zľavy je veľmi predražený.
Jun 10, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu a vašu úprimnosť. Ľutujeme, že vaša skúsenosť nebola pozitívna. Vaše pripomienky sú pre nás veľmi cenné a pomáhajú nám zlepšovať naše služby. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre viac informácií. Ďakujeme vám za dôveru. Tím Atlas For Men
Nov 23, 2023
Potešila ma vetrovka, s ňou som spokojná, ale nôž mohol byť lepší. Vyzeral ako keby nebol doopracovaný.
Nov 24, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 15, 2024
malo farieb tricka su bez napsneho vrecka
Feb 16, 2024
Apr 23, 2024
Niektoré druhy oblečenia nezodpovedajú veľkostiam podľa tabulky, obyčajne sú väčšie ako sa uvádza.
Apr 24, 2024
Apr 21, 2024
Máte chaos vo veľkostiach nohavíc,už druhykrát bol velkosť nohavíc o číslo menšia ako mala byť ?!
Apr 22, 2024
Dec 18, 2023

Oblečenie sa mi bohužiaľ nepáči …

Oblečenie ktoré som objednala nie je dobre ušité, jedna strana je kratšia, bola som sklamaná.
Dec 19, 2023
Nov 13, 2023

kvalita objednaného tovaru zlá takmer nenositelné, krivé švy, trčiacie cverny

kvalita objednaného tovaru, materál a krivé švy, takmer nenositelné , týká sa to dámského tovaru
Nov 14, 2023
Nov 23, 2023
Damske nohavice velkostou nezodpovedali a flanelove pyzamo nebolo flanelove ale bavlnene.
Nov 24, 2023
Mar 4, 2024
Prišiel nam nespravny tovar a zakaznicky centrum nedviha telefon a neodpoveda na email
Mar 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.