Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,478 reviews in the last 12 months11,904 total reviews

Most relevant positive review

Jan 15, 2024
Siroky vyber najme z akciovej ponuky.Rychla dodavka ,prijatelna cena. Doporucujem viac technickych parametrov v pripade funkcnych darcekov, najlepsie datasheet.V pripade brusky nie su definovane takmer ziadne.Nestaci udat iba 4ks AA baterii.Obycajne ani alkalicke nestacia. Zistil som ze musia byt kvoli velkemu odberu prudu 0,6 az 1A min. litiove. Dobrou alternativou by bol vyvod na externy sietovy adapter 6V DC / 1 A.

Most relevant negative review

Sep 2, 2024
objednávané veľkosti niektorého tovaru (letné topánky, bermudy, dlhé rifle, ...) majú nepresné označenie veľkosti (číselné alebo písmenami) ani tabuľka veľkostí nepomôže, je v tom riadny chaos , preto musím posielať tovar naspäť alebo na výmenu za inú veľkosť, škoda, ste celkom dobrí, a nedávajte k tovaru tie prečiarknuté vysoké ceny, akoby ste robili z kupujúcich hlupákov.

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Jan 1, 2024
Ešte ste mi tovar nedoručili, tak nemôžem hodnotiť.
Jan 2, 2024
Nov 18, 2023
Udávaná velikosti nesedia s inými vašimi výrobkami.
Nov 20, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Tím nákupcov bol už na toto upozornený a počas nasledujúcich mesiacov budú všetky veľkosti prepracovávať. Verím tak, že s nami budete opäť spokojný. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Jan 25, 2024

Zlé velkosti, nesedia s tabulkami.

Bolo by fajn, keby sedeli velkosti podla tabuliek.
Jan 26, 2024
Dobrý deň, je nám ľúto, že nie ste spokojný s našimi veľkosťami. Rozmery, ktoré uvádzame v katalógu, sú rozmery ľudskej postavy, produkty sú tak o niečo väčšie. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
May 28, 2024
Polokošele vyblednu,aj keď ich periete ako máte
May 29, 2024
Mar 22, 2024
Dva kusy opasky. Namiesto 135 cm. Dlžka 155 cm.
Mar 25, 2024
Nov 13, 2023

Košeľa

Produkt v reále bol úplne iný ako v katalógu.
Nov 13, 2023
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Nov 20, 2023
Nedodáte objednaný tovar bez uvedenia dôvodu.
Nov 21, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
May 22, 2024
Úzky výber sortimentu, stále sa opakujúci.
May 23, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Niektoré produkty majú veľký úspech a tak sa rýchlo vypredajú všetky, alebo niektoré veľkosti. Stále sa snažíme sklad dopĺňať a pridávať vypredané veľkosti čí nové produkty. Budeme sa naďalej snažiť naše služby a produkty vylepšovať k Vašej najvyššej spokojnosti. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 25, 2024
Nedorucujte zásielky cez slovenskú poštu
Mar 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
May 11, 2024
Zatial nemám odpoved na moju objednávku.
May 13, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Zásielku ste si prevzali už dňa 2.5.2024. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 5, 2024
Neúplná dodávka.Stalo sa mi to prvýkrát.
Feb 6, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívnu skúsenosť s nákupom u nás. Chýbajúci produkt sme vám po telefonickom kontakte doposlali. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 4, 2024
všetky produkty boli veľké, nekvalitné
Mar 5, 2024
Dec 4, 2023
Tovar nezodpovedal opisu a reklama
Dec 6, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť a dostanete peniaze späť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
May 26, 2024
Nekvalita topánky jeden deň k.o.
May 27, 2024
Apr 29, 2024
velkost L mi inde sedí u vas nie
Apr 30, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 11, 2024
Letáky nie sú jasné, skreslené
Feb 12, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pripomienku, dáme si na to do budúcnosti pozor. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men.
Dec 14, 2023
Otrasná kvalita výrobkov.