Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,478 reviews in the last 12 months11,904 total reviews

Most relevant positive review

Jan 15, 2024
Siroky vyber najme z akciovej ponuky.Rychla dodavka ,prijatelna cena. Doporucujem viac technickych parametrov v pripade funkcnych darcekov, najlepsie datasheet.V pripade brusky nie su definovane takmer ziadne.Nestaci udat iba 4ks AA baterii.Obycajne ani alkalicke nestacia. Zistil som ze musia byt kvoli velkemu odberu prudu 0,6 az 1A min. litiove. Dobrou alternativou by bol vyvod na externy sietovy adapter 6V DC / 1 A.

Most relevant negative review

Sep 2, 2024
objednávané veľkosti niektorého tovaru (letné topánky, bermudy, dlhé rifle, ...) majú nepresné označenie veľkosti (číselné alebo písmenami) ani tabuľka veľkostí nepomôže, je v tom riadny chaos , preto musím posielať tovar naspäť alebo na výmenu za inú veľkosť, škoda, ste celkom dobrí, a nedávajte k tovaru tie prečiarknuté vysoké ceny, akoby ste robili z kupujúcich hlupákov.

Reviews for Atlas For Men Slovensko

May 12, 2024
Objednaný tovar bol v poriadku, ale darček (hodinky) prestali fungovať po týždni.
May 13, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Budeme sa naďalej snažiť naše služby a produkty vylepšovať k Vašej najvyššej spokojnosti. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
JA
jakubove a.
lučenec
Dec 7, 2023
problémové objednávanie cez telefon. na reklamácie a dotazy poštou nereagujete.
Jan 30, 2024

Vymena bund XXL za XL....boli bundy…

Vymena bund XXL za XL....boli bundy pokrčené a uz niekym nosené a špinavé
Jan 31, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s doručením. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 4, 2023
slaba kvalita materialu,nekorešpondujuce velkosti som sklamany s dodavkou.
Dec 6, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť a dostanete peniaze späť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 2, 2024
Reklamacia výmena objednavky trvá priliš dlho a neviem či sa vobec dočkám
Apr 3, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Apr 10, 2024
Neviem ešte ohodnotiť moju objednávku, nakoľko mi ešte nebola doručená!
Apr 11, 2024
Feb 25, 2024
Nenormálne drahé poštovné bez možnosti výberu z viacerých prepravcov...
Feb 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 5, 2024
+ rýchle dodanie - nevyhovujúci strih a veľkosť tovaru - vrátený
Mar 6, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Dec 14, 2023
Nekvalitný výrobok nezodpovedajúci tomu, ako vyzeral v katalógu.
Dec 15, 2023
Dec 4, 2023
Na bunde pokazený zips nechápem ako to môže prejsť cez kontrolu
Dec 6, 2023
Dec 7, 2023
Bunda mi bola velka, poslana na vymenu, no zatial bez odozvy...
Feb 4, 2024
neberie nam kombinovat s promo kodom aby som neplatil dopravne
Feb 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Promo kódy nie je možné kombinovať. Jeden promo kód na objednávku. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 26, 2024
Zlé veľkostné označenie objednaného tovaru, chyba v textile.
Feb 27, 2024

veľkosť

Nemali ste už k dispozícii moju veľkosť objednaného tovaru
Dec 11, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Je pravda, že niektoré produkty majú veľký úspech a rýchlo sa vypredajú alebo aspoň niektoré veľkosti. Stále sa snažíme sklad dopĺňať a pridávať nové produkty. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
JM
Jožo M.
Horná
Apr 7, 2024
Kvalitu vypracovania textilných aj doplnkových výrobkov.
Apr 8, 2024
Apr 8, 2024

tričko

Mal iba ráz oblečené tričko a pod pazuchov sa rozpáralo
Apr 10, 2024
Dec 11, 2023
Priemerna az nizka kvalita tovaru, zodpovedajuca cenam.
Dec 12, 2023
Nov 20, 2023
Bez mojho pricinenia mi zamestnancom bola obj.zrusena
Nov 21, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jun 8, 2024
tovar absolutne farebne nezodpovedá farbe v katalogu
Jun 10, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu, a zároveň sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Jun 4, 2024
Ďalší darček od atlas fór men co vydrzal 35 dní!!!!
Jun 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre viac informácií. Ďakujem, že s nami nakupujete. Tím Atlas For Men