FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

3,789 reviews in the last 12 months5,652 total reviews

Most relevant positive review

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Most relevant negative review

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

Dec 1, 2023
Nikon d7000hoz rendeltem USB kábelt. Gyorsan leszállították, de a kamerához alkalmatlan. Csatlaakozik ugyan mechanikusan, de a fotó átvitel nem sikerül.
Jun 6, 2024
Rendelés utàn pàr óràval lemondtam a rendelést ,hétvégén.A vàlasz az volt hogy màr kiszàllítàs alatt van.Ki küldték most bontatlanul küldhetem vissza.
Jun 7, 2024
Jó napot, Annak érdekében, hogy megrendelését a lehető leggyorsabban kézbesítsük Önnek, azt közvetlenül a rendszerünk dolgozza fel és továbbítja a szállítónak. Ezért sajnos már nincs lehetőség a módosítására. Elküldtük Önnek a visszaküldési utasításokat, amelyek lehetővé teszik a termék visszaküldését. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Mar 18, 2024
Give an actual answer to my questions and not reply whith the same standard e-mail. Only interested in rejecting any claim, not in giving any service.
Nov 19, 2023
Két terméket rendeltem. Az egyik jó lett,a másik nem az volt,ami kértem,nem lett jó a szárítógépbe az ékszíj (rövid volt) Nem ajánlom senkinek!
May 1, 2024
A magyar posta aki az árut kihozta minősíthetetlen.Ha jót akarnak maguknak azonnal megszakítanak minden kapcsolatot evvel a fidessz bagázzsal.
May 2, 2024
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését időben. Sajnos a szállítás kissé késett, amiért elnézést kérünk. Ha még mindig van valami probléma a termékkel, kérjük, értesítsen minket. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Mar 30, 2024

adapter

The adapter, I ordered according to the advice of the site, simply doesn’t match to the TV - monitor, 1 item - out of 3 - didn’t arrive.
Nov 7, 2023
Rendeltem egy terméket viszont nem az amire gondoltam...szeretném visszaküldeni, de nagyon nem akarnak jelezni a viszáruval kapcsolatban.
Oct 21, 2023
Egy hét rendelés után sem kaptam meg a terrméket pedig a hirdetés szerint van raktáron. Irtam is önöknek de válasz nem érkezett
Feb 7, 2024
Legalizalt rablas. 1 db par grammos, 3cm meretu termek 2000 forintos ara utan 4600 Ft lett az hogy meg is kapjam.
Feb 11, 2024

SCAM!!!!!

The ordered products have never arrived, its a SCAM! A rendelt termékek soha nem érkeztek meg, ez egy átverés!!
Feb 12, 2024
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését. Kapcsolatban állunk a fuvarozóval, és Önnel is felvettük a kapcsolatot ezzel kapcsolatban. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Apr 11, 2024
Ahhoz képest hogy raktáron volt 1 hét kellett a szállításra, szánviteli bizonylatot a mai napig nem kaptam.
Apr 8, 2024
A termék amit megrendeltem na az nem jött meg,de kaptam helyette egy màsikat amivel nem tudok mit kezdeni.
Mar 21, 2024
too long delivery time. it must be reduced the contracted parcel delyvery service provider is unreliable.
Dec 23, 2023
A csomagról mai napig semmit nem tudok, nem kaptam szállítási értesítőt! Elégedetlen vagyok!
Mar 21, 2024
Telephone contact!!!!!!!
May 21, 2024
Your invoice is not correct, it includes VAT despite FixPart and my company is located in the EU
Jun 15, 2024
Nem azt a szűrőt kaptam, amit rendeltem.A hirdetésben 14mm vastag volt és helyette 8mm küldtek.
Jun 17, 2024
Jó napot kívánok, sajnálattal hallom, hogy a megrendelt termék nem felel meg. A típusszám alapján tudjuk megállapítani, hogy egy termék alkalmas-e egy adott készülékhez. Felvettük Önnel a kapcsolatot, hogy megnézzük, mit tehetünk az Ön érdekében. Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
GS
Gábor S.
Ungarn - Budapest
Oct 26, 2023
Hamar megérkezett az áru, de sajnos csak a fele. A 2 megrendelt termékből az egyik hiányzik.
May 29, 2024
Azt hogy megtalaltam amit kerestem, de az oldal nem felhasznalobarat a laikus vasarloknak
Apr 15, 2024
Csak felét küldték igy megkárosítottak 15eft-vel a rendelés szám :202402699064.
Apr 17, 2024
Jó napot, A megrendelésének időpontjában sajnos nem volt minden termék raktáron (már). A raktáron lévő termékeket már elküldtük Önnek, így azokra nem kell várnia. A rendelés többi részét később fogjuk kiszállítani. Bram, FixPart ügyfélszolgálat