sportano.ua- Logo - reviews

sportano.ua

1,095 reviews in the last 12 months1,095 total reviews

Most relevant positive review

Mar 25, 2024
Получение товара без возможности примерить. Примерка запрещена отправителем. Надо только оплатить и в случае если размер не подходит - делать возврат и ждать деньги на счет. Очень неудобно.

Most relevant negative review

Jul 15, 2024
I waited two Sundays for a child's helmet to be sent to me. Two weeks later, they wrote a refusal. why didn't they immediately write a refusal?? I wasted my time, it would be better to order from another store.

Reviews for sportano.ua

Jul 11, 2024
Товар, не получив.
Jul 17, 2024
Доброго дня! Дякуємо, що написали. Строки доставки в нашому магазині від 6 до 10 робочих днів (в середньому 7). Ваше замовлення, відповідно статусу – вже було доручено.
Jul 22, 2024
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, будь ласка, опишіть його більш детально, щоб ми могли взяти його під увагу і поліпшити наш сервіс.
Jul 22, 2024
Jul 18, 2024
Доброго дня! Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашог осервісу, будемо Вам вдячні, якщо Ви можете більш детально описати Ваш відгук, щоб ми могли взяти його під увагу для поліпшення процесів.
Jul 16, 2024
Jul 18, 2024
Доброго дня! Будемо вдячні, якщо б Ви могли більш детально описати свій відгук. Щоб ми могли взяти його під увагу для поліпшення наших процедур та сервісу.
Jul 17, 2024
Доброго дня! Ми постійно працюємо над поліпшенням нашего сервісу, будемо Вам вдячні, якщо Ви могли б більш детальніше описати свій відгук.
Jul 11, 2024
Jul 17, 2024
Доброго дня! Будемо дуже вдячні, якщо Ви могли б більш детально описати свій відгук, щоб в майбутньому ми могли покращити наш сервіс.
Jul 10, 2024
Jul 13, 2024
Jul 7, 2024
Jul 8, 2024
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, будемо вдячні, якщо Ви можете більш детально описати Ваш відгук, щоб ми могли покращити наш сервіс.
Jul 6, 2024
Jul 8, 2024
Доброго дня! Будемо вдячні, якщо Ви могли б більш детально описати Ваш відгук, щоб ми могли взяти його під увагу і поліпшити наш сервіс.
Jul 4, 2024
Jul 8, 2024
Доброго дня! Ми постійно намагаємося покращити наш сервіс, будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви зможете описати більш детально свій відгук.
Jul 4, 2024
Jun 27, 2024
Jul 1, 2024
Доброго дня! Будь ласка, за можливості, більш детально опишіть Ваш відгук, щоб ми могли покращити свій сервіс.
Jun 6, 2024

Order review

The main disadvantage in all stores is that there are no real photos of backpacks (no studio photos, no photoshop or other effects) or even better - video reviews. I appreaciate paper packaging. Delivery was fast.
Jun 14, 2024
Очень долго заказ был в статусе обработки, около 10 дней, и это пр 100% предоплате. Далее после нескольких обращений в поддержку- все зашевелилось.
Jun 15, 2024

Good quality

The shoes arrived very quickly, I didn't expect it. Well packed, no damage. Good quality.
Jun 14, 2024
Мизуно!!! Забытый мною, вновь приобрел 👍👍👍это качество! Удобно! Стильно!
May 25, 2024
Оперативно, товар відповідає заявленому, приємні ціни . Задоволена всім.
May 29, 2024
Замечательный магазин. Быстрая отправка. Надёжная упаковка. Спасибо!