mygift.sk- Logo - reviews

mygift.sk

302 reviews in the last 12 months449 total reviews

Most relevant positive review

Mar 2, 2024
Za mňa dobrá skúsenosť. Objednavala som z obchodu uz dvakrat personalizovany darcek a vzdy to bolo par dní pred oslavou. Obchod vsak dodrziava uvedené lehoty tak vzdy vsetky prislo v cas. Produkty zodpovedaju obrazkom a vdaka personalizacii su vzdy osobnejsie

Most relevant negative review

Dec 1, 2023
Rýchla doprava, za tie peniaze nekvalitný tovar. Čakali sme gravírovanie aj na pere a prívesku. Peňaženka ako z bazáru. Nie sme spokojní. Na webe to vyzeralo oveľa lepšie.

Reviews for mygift.sk

Dec 20, 2023
Answer by mygift.sk
Aug 1, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Chceli by sme sa Vám úprimne ospravedlniť za všetky nepríjemnosti, ktoré Vám vznikli pri realizácii objednávky v našom obchode. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali čo najlepšie služby. Budeme vďační za podrobnejšie informácie o problémoch, s ktorými ste sa stretli pri nákupe v našom obchode. Kontaktujte nás prosím na kontakt@mygift.sk
Dec 12, 2023
Dec 6, 2023
Answer by mygift.sk
Sep 3, 2024
Děkujeme za vyjádření názoru. Chtěli bychom se Vám upřímně omluvit za veškeré nepříjemnosti, které Vám vznikly při zadávání objednávky v našem obchodě. Je pro nás důležité, abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší služby. Budeme vděční za podrobnější informace o problémech, se kterými jste se setkali při nákupu v našem obchodě. Kontaktujte nás prosím na kontakt@mygift.cz.