mygift.sk- Logo - reviews

mygift.sk

326 reviews in the last 12 months487 total reviews

Most relevant positive review

Mar 2, 2024
Za mňa dobrá skúsenosť. Objednavala som z obchodu uz dvakrat personalizovany darcek a vzdy to bolo par dní pred oslavou. Obchod vsak dodrziava uvedené lehoty tak vzdy vsetky prislo v cas. Produkty zodpovedaju obrazkom a vdaka personalizacii su vzdy osobnejsie

Most relevant negative review

Dec 1, 2023
Rýchla doprava, za tie peniaze nekvalitný tovar. Čakali sme gravírovanie aj na pere a prívesku. Peňaženka ako z bazáru. Nie sme spokojní. Na webe to vyzeralo oveľa lepšie.

Reviews for mygift.sk

Oct 22, 2023
Oct 22, 2023
Oct 20, 2023
Dec 1, 2023

Nekvalitný tovar

Aug 1, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou, preto ak objednávka nespĺňa Vaše očakávania, môžete ju na naše náklady vrátiť. Podľa našej politiky, ak produkt nespĺňa očakávania, zákazník môže produkt vrátiť do 365 dní od dátumu nákupu. Ak chcete využiť možnosť vrátenia tovaru zašlite e-mail na adresu kontakt@mygift.sk s číslom objednávky, ktorú chcete vrátiť. Naši pracovníci Vám radi pomôžu s procesom vrátenia a poskytnú všetky potrebné informácie.
Jun 15, 2024

Jing-jang

Dal som si vyhotoviť obraz na plátno. Vravím si minule som takto dal urobiť jeden obraz a všetko prebehlo hladko a výsledok bol ohromný... No ako just mi teraz dvakrát poslali návrh úplne cudzieho projektu. Raz som zrušil objednávku a zadal ju znova a zasa mi prišiel iný návrh. V maily mám že v prípade akýchkoľvek otázok ich môžem kontaktovať na tel.č.xxxx v čase od 7:00 do 17:00. Pozerám na hodinky že 16:15...volám tam...ozve sa odkazovač že volám po pracovnej dobe, ktorá je od 7:00 do 16:00...tak píšem mail...na druhý deň dostávam odpoveď aj s ospravedlnením... takže obraz ktorý mal byť ako súčasť svadobného daru ešte stále nedorazil...myslím že ho môžem darovať už asi len k rozvodu😂😂😂
Aug 8, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Uvedomujeme si, aké dôležité je, aby ste objednané produkty dostali včas, preto nás veľmi mrzí, že sa nám nepodarilo naplniť toto očakávanie. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.
Jan 10, 2024

Bad delivery

Issue n.1: In the time when the order was created, declared delivery date was 4.1.2024. Packagewas officially delivered 8.1.2024. Issue n.2: One of the items ordered should have been in the Slovak language. It was in the Hungarian language.
Aug 1, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Radi by sme sa Vám úprimne ospravedlnili za prípadné nepríjemnosti, ktoré vznikli pri Vašej objednávke. Odporúčame Vám podať reklamáciu na kontakt@mygift.sk Odoslaním reklamácie budeme môcť okamžite analyzovať a napraviť vzniknutú situáciu.
Dec 17, 2023
Objednala som pivný pohár ale čakala som že za 20€ s dopravou bude trosku lepšej kvality.. bojím sa keď sa to bude umývať či tam to gravírovanie vôbec vydrzi ale tak čo už 🙃
Sep 3, 2024
Děkujeme za vyjádření názoru. Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, proto pokud objednávka nesplní vaše očekávání, můžete ji na naše náklady vrátit. Podle naší politiky, pokud produkt nesplňuje očekávání, zákazník může produkt vrátit do 365 dnů od data nákupu. Chcete-li využít možnosti vrácení zboží, jednoduše pošlete e-mail na adresu zwroty@mygfit.pl a uveďte číslo objednávky, kterou chcete vrátit. Naši zaměstnanci Vám rádi pomohou s procesem vrácení a poskytnou veškeré potřebné informace.
May 30, 2024
Zlepšenie by bolo zlepšiť v balení. Vyhrala som si darčekové balenie a mala fľaška zabalená vo veľkej krabici ako keď si zakúpim obuv. Jedine k tomu mám výhrady.
Sep 3, 2024
Děkujeme za vyjádření názoru. Rádi bychom se vám upřímně omluvili za případné nepříjemnosti. Doporučujeme vám podat reklamaci na kontakt@mygift.cz Odesláním reklamace budeme moci okamžitě analyzovat situaci a přijmout potřebná nápravná opatření.
Feb 11, 2024
Terrible communication, they reply on email once a day, promising delivery within 2days haven’t been achieved. Didn’t get my order at all.
Dec 24, 2023
It never came because they needed to remake it or something and it got delayed, so it didn't come on time and I have to annul the order.
Jun 3, 2024
Slabšia kvalita vzhľadom na cenu, zároveň ma pomýlil text pod tovarom, očakávala som niečo iné.
May 30, 2024
Darček ktory som si vybrala mi nebol doručený a ani peniaze nevrátily neodporucam
Aug 8, 2024
Dobrý deň, dňa 10.06.2024 ste nám zaslali číslo svojho účtu a dňa 14.06.2024 boli peniaze odoslané na Váš účet. Za akékoľvek nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
Nov 12, 2023
Poskriabana postriebrena sperkovnica s menom.
Nov 8, 2023
they forgot to add the required text
Dec 26, 2023
did not delivery till now !!!!!
May 29, 2024
Aug 1, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Chceli by sme sa Vám úprimne ospravedlniť za všetky nepríjemnosti, ktoré Vám vznikli pri realizácii objednávky v našom obchode. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali čo najlepšie služby. Budeme vďační za podrobnejšie informácie o problémoch, s ktorými ste sa stretli pri nákupe v našom obchode. Kontaktujte nás prosím na kontakt@mygift.sk
Jan 26, 2024
Packaging