sportano.ua- Logo - reviews

sportano.ua

1,083 reviews in the last 12 months1,083 total reviews

Most relevant positive review

Mar 25, 2024
Получение товара без возможности примерить. Примерка запрещена отправителем. Надо только оплатить и в случае если размер не подходит - делать возврат и ждать деньги на счет. Очень неудобно.

Most relevant negative review

Jul 15, 2024
I waited two Sundays for a child's helmet to be sent to me. Two weeks later, they wrote a refusal. why didn't they immediately write a refusal?? I wasted my time, it would be better to order from another store.

Reviews for sportano.ua

Aug 20, 2024
Прислали подделку без коробки
9 days ago

Шолом

Купляв шолом POC Omne Air MIPS fluorescent orange avip, прийшов інший шолом, клієнтський сервіс просто ніякий, компанія тільки погодилася оплатити доставку повернення, кожну відповідь треба витягувати, замовляв 31.07, сьогодні 23.08 досі чекаю гроші за товар, бажання замовляти різко відпало на цьому ресурсі.
Jul 25, 2024
Немає примірки на пошті . На сайті неповна інформація.
Jul 30, 2024
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Для міжнародних посилок, на жаль, не має можливості примірки, хоча, ми не маємо нічого проти примірки у відділенні. Через це – ми надаємо аж 30 днів на повернення (після отримання замовлення), щоб зробити процес покупки комфортним для кожного клієнта.
Aug 11, 2024
Цени не те
Aug 13, 2024
Доброго дня! Будемо дуже вдячні, якщо Ви могли б уточнити свій коментар, це допоможе покращити наш сервіс.
Aug 16, 2024
Aug 10, 2024
Aug 13, 2024
Доброго дня! Ми постійно розвиваємося і намагаємося поліпшити наш сервіс, будь ласка, за можливості – опишіть більш детально Ваш досвід покупок, це допоможе нам стати краще.
Jul 26, 2024
Jul 30, 2024
Доброго дня! Ми постійно розвиваємося і намагаємося поращити наш сервіс, будь ласка, за можливості – опишіть більш детально Ваш досвід покупок, це допоможе нам стати краще.
Jul 21, 2024
Jul 21, 2024
Jul 30, 2024
Доброго дня! Будемо Вам дуже вдячні за більш детальний опис Вашого відгуку, щоб ми могли взяти його під увагу для поліпшення наших процедур і сервісу в цілому.
Jul 15, 2024
Jul 4, 2024
I ordered two parcels with separate track numbers, you combined them into one and issued me an invoice at customs, this is absurd, gentlemen!
Jul 4, 2024
Thank you for your comment. We are not merge the orders, however – according to Ukrainian legislation - If you have placed several orders from abroad with a total value of more than 150 euros and such parcels arrived in Ukraine on the same calendar day, customs duties will be charged by Customs service. Unfortunately, we don`t have possibility to change it. More details regarding the procedure you can find on our site.
Jun 20, 2024
Замовлення зробили 9 червня та оплатили вартість товару та якийсь митний збір про який не попередили , 20 червня просять зробити оцінку якість обслуговування. Товару досить не отримав та невідомо коли приїде 👎🏾. Яка оцінка за не виконане замовлення 0000000.
Jun 27, 2024
Доброго дня! Згідно інформації за ТТН на сайті перевізника – замовлення було відправлене 11.06 і вже 22.06 було отримано. Якщо у Вас виникли запитання відносно доставки, будь ласка, зв’яжіться з нашою Службою підтримки – консультанти залюбки допоможуть Вам у вирішенні будь якого питання.
Jun 19, 2024

Дуже погана підтримка, а скоріше зовсім відсутня

Не відповідають на телефон і на імейли. Не рекомендую цей магазин.
Jun 19, 2024
Погана якість підтримки. Не відповідають на телефон та імейли
Jun 27, 2024
Доброго дня! Наша служба підтримки працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. Ми намагаємося якнайшвидше опрацьовувати всі звернення (як в телефонному режимі, так і електронні листи). Будь ласка, зателефонуйте в години роботи нашого центру, або ж – напишіть електронний лист (на листи ми відповідаємо протягом 24 годин).
Jul 10, 2024
I’m still waiting for the parcel, I’ve ordered 2 weeks ago and status is still not in Ukraine
Jul 17, 2024
Доброго дня! Строки доставки в нашому магазині від 6 до 10 робочих днів (в середньому 7 днів). Ваше замовлення вже можна отримати у підрозділі доручення. Перепрошуємо за затримку, ми вже з’ясовуємо дане питання, щоб більше не було поібних ситуацій.
Jul 11, 2024
Unfortunately I am still waiting for my order... TWO weeks after of payment....
Jul 17, 2024
Hello, thank you for your comment. Terms of delivery in our company is 6 up to 10 business days (we are trying our best and usually its 7 days). According to the status of your parcel it has been delivered already.
Jun 20, 2024
Два тижні товар в дорозі. Трекер не відстежується.
Jun 27, 2024
Доброго дня! Ваше замовлення було відправлене 10.06 і вже 13.06 було доставлене в Україну, зверніть,будь ласка, увагу, що на Ваше замовлення були накладені митні платежі (про що Митна Служба України повідомляла Вас за допомогою СМС), як тільки митні платежі будуть урегульовані – замовлення буде переказано Митною Службою перевізнику для доставки.
Jul 1, 2024

Shortage

Goods of inadequate quality. Sortage
Jul 3, 2024
Hello, we are sorry that you are not satisfied with the parcel you’ve received. All the products we sell are original. In case if you’ve received faulty, please, contact our Customer Care, we always glad to help.