sportano.ua- Logo - reviews

sportano.ua

1,037 reviews in the last 12 months1,037 total reviews

Most relevant positive review

Mar 25, 2024
Получение товара без возможности примерить. Примерка запрещена отправителем. Надо только оплатить и в случае если размер не подходит - делать возврат и ждать деньги на счет. Очень неудобно.

Most relevant negative review

Jul 15, 2024
I waited two Sundays for a child's helmet to be sent to me. Two weeks later, they wrote a refusal. why didn't they immediately write a refusal?? I wasted my time, it would be better to order from another store.

Reviews for sportano.ua

(74)
Reset
Jan 29, 2024
Jan 31, 2024
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що Ви залишились незадоволені. Ми постійно працюємо над тим, щоб покращувати наш сервіс, тож будемо вдячні, якщо Ви більш детально опишите свій коментар.
Apr 22, 2024
Apr 23, 2024
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ваш досвід покупок в нашому магазині не став позитивним! Будемо щиро вдячні, якщо Ви могли б більш детально описати свій відгук, адже кожен відгук важливий, для подальшого покращення нашого сервісу.
Apr 14, 2024
Apr 15, 2024
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви залишилися не задоволені, будемо вдячні Вам,якщо Ви можете більш детально описати свій відгук, це допоможе нам стати краще.
Apr 4, 2024
Apr 5, 2024
Доброго дня! Дуже прикро, що Ви залишились не задоволені! Будь ласка, опишіть більш детально свій відгук.
Mar 31, 2024
Apr 2, 2024
Доброго дня, Владислав! Нам дуже шкода, що Ви залишилися не задоволені покупками в нашому магазині! Будемо вдячні Вам, якщо Ви могли б більш детально описати свою оцінку. Ми постійно розвиваємося й намагаємося ставати кращими для наших клієнтів, тож – думка кожного є для нас надзвичайно важливою.
Feb 12, 2024
Feb 13, 2024
Доброго дня! Нам дуже шкода, що Ви залишилися незадоволені покупкою. Ми постійно працюємо над покращенням нашого сервісу і дослухаємося до наших клієнтів, тож будемо дуже вдячні, якщо Ви більш детально опишите свій відгук.
Dec 6, 2023
Dec 6, 2023
Доброго дня! Дуже шкода, що Ви залишилися не задоволені, ми постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу, будемо вдячні, якщо Ви можете більш детально описати свій відгук.
Nov 29, 2023
Nov 29, 2023
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Ви залишились незадоволені, будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви можете більш детально описати Ваш відгук.
Nov 22, 2023
Nov 14, 2023
Дякуємо за Ваш відгук, ми будемо вдячні, якщо Ви надішлете нам детальну інформацію про Вашу низьку оцінку.
Nov 10, 2023
Nov 13, 2023
Доброго дня! Ми постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу і будемо дуже вдячні, якщо б Ви могли більш детально описати свій відгук.
Nov 4, 2023
Nov 6, 2023