mygift.sk- Logo - reviews

mygift.sk

326 reviews in the last 12 months487 total reviews

Most relevant positive review

Mar 2, 2024
Za mňa dobrá skúsenosť. Objednavala som z obchodu uz dvakrat personalizovany darcek a vzdy to bolo par dní pred oslavou. Obchod vsak dodrziava uvedené lehoty tak vzdy vsetky prislo v cas. Produkty zodpovedaju obrazkom a vdaka personalizacii su vzdy osobnejsie

Most relevant negative review

Dec 1, 2023
Rýchla doprava, za tie peniaze nekvalitný tovar. Čakali sme gravírovanie aj na pere a prívesku. Peňaženka ako z bazáru. Nie sme spokojní. Na webe to vyzeralo oveľa lepšie.

Reviews for mygift.sk

Jun 21, 2024
Jul 18, 2024
Answer by mygift.sk
Aug 1, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Chceli by sme sa Vám úprimne ospravedlniť za všetky nepríjemnosti, ktoré Vám vznikli pri realizácii objednávky v našom obchode. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali čo najlepšie služby. Budeme vďační za podrobnejšie informácie o problémoch, s ktorými ste sa stretli pri nákupe v našom obchode. Kontaktujte nás prosím na kontakt@mygift.sk
Jul 11, 2024
Answer by mygift.sk
Aug 1, 2024
Mar 2, 2024

Dobrá skúsenosť

Dec 21, 2023

so fare, so good

+ Good and quick communication, fast delivery, nice ideas at web shop. - If I hadnt asked for preview of the project it would have come total crap: heads of people at the picture were disproportionately large compared to bodies. Finally, the third draft was nice. But I havent seen it in reality yet, its Xmas present, so I cant assess the quality of printed version of the picture yet.
Jun 17, 2024

Krásny dar len trosku doladiť detail

Potešilo že pani volala keďže som mala chybu v texte len ma mrzelo že to bolo krivo nalepené čo rušivo dojem inak nadherneho daru. Ocko sa potesil len mňa to mrzelo akoby to bolo narychlo
Mar 4, 2024
Rýchlosť vybavenia a celková komunikácia . Objednávka bola urobená k mojej absolútnej spokojnosti. Taktiež bol dodržaný termín dodania presne na deň, ako bolo sľúbené.
Mar 15, 2024
Gravírovanie je pekne, ale mohlo by byt v skutočnosti viac výrazne. Fotky na stránke su krajsie ako v skutočnosti. Komunikácia so stránkou super.
Dec 12, 2023
Karafa aj pohár vyzerajú dobre, je to darček, tak uvidíme, či sa bude páčiť aj obdarovanému 😉. Karafa bola v krabici, škoda, že aj pohár nebol.
May 2, 2024
My gift has very nice items. I appreciate the fact that they can be personalised to fit the person or occasion a person is celebrating.
May 24, 2024

Darcek

Objednavala som uz viackrat, kvalita tovaru vyborna, rychlost dodania excelentna.Som spokojna s tovarom aj so sluzbami.
Jun 16, 2024

Vankúš

Obj vankúš Materiál, výplň, grafika všetko tip-top. Obdarovaný veľmi spokojný. Komunikácia okamžitá. Neni čo vytknúť
Feb 18, 2024
guaranteed delivery on Valentine's Day, but it arrived on February 15. Such a shame, but the product is beautiful
Mar 4, 2024

Fantasztikus

FANTASZTIKUS!!! :) Hatalmas volt az öröm! Szuper munkát végeztek. Csak ajánlani tudom. :) Köszönöm
Dec 12, 2023
Som veľmi spokojná.
Oct 20, 2023

Darček pre rodičov.

Rýchle doručenie, pekná práca, len v popise pod fotkou, jedno slovo nebolo po slovensky 🤷‍♀️😁
Apr 3, 2024
Rýchle spracovanie a dodanie. Bezpečné zabalenie. Trochu menej kvalitné gravírovanie.
Feb 23, 2024

high quality

I like the high quality of the product. I have no idea what could you do better.
Feb 15, 2024
Rýchle dodanie a produkt bol pekný a a aj pekne zabalený. Ja som bola spokojná.
Apr 17, 2024
Rýchla komunikácia, ochota opraviť návrh a výsledný obraz je naozaj pekny.