mygift.sk- Logo - reviews

mygift.sk

326 reviews in the last 12 months487 total reviews

Most relevant positive review

Mar 2, 2024
Za mňa dobrá skúsenosť. Objednavala som z obchodu uz dvakrat personalizovany darcek a vzdy to bolo par dní pred oslavou. Obchod vsak dodrziava uvedené lehoty tak vzdy vsetky prislo v cas. Produkty zodpovedaju obrazkom a vdaka personalizacii su vzdy osobnejsie

Most relevant negative review

Dec 1, 2023
Rýchla doprava, za tie peniaze nekvalitný tovar. Čakali sme gravírovanie aj na pere a prívesku. Peňaženka ako z bazáru. Nie sme spokojní. Na webe to vyzeralo oveľa lepšie.

Reviews for mygift.sk

Aug 21, 2024
Aug 29, 2024

Kvalita nezodpovedá popisu

Kvalita tovaru je mizerna. Kvalita nezodpoveda tomu čo píše obchod. Laser asi nie je moc kvalitný lebo popis ktorý som chcel síce spravili ale na veľa miestach je zle čitateľný.
Answer by mygift.sk
Sep 3, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou, preto ak objednávka nespĺňa Vaše očakávania, môžete ju na naše náklady vrátiť. Podľa našej politiky, ak produkt nespĺňa očakávania, zákazník môže produkt vrátiť do 365 dní od dátumu nákupu. Ak chcete využiť možnosť vrátenia tovaru zašlite e-mail na adresu kontakt@mygift.sk s číslom objednávky, ktorú chcete vrátiť. Naši pracovníci Vám radi pomôžu s procesom vrátenia a poskytnú všetky potrebné informácie.
Sep 13, 2024
tovar skladom, po dvoch dňoch príde info že nie je na sklade
Answer by mygift.sk
Sep 18, 2024
Ďakujeme za vyjadrenie svojho názoru. Uvedomujeme si, aké dôležité je, aby ste objednané produkty dostali včas, preto nás veľmi mrzí, že sa nám nepodarilo naplniť toto očakávanie. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.
Jul 24, 2024
Dodanie expresne rýchle. Stala sa menšia chybička z objednávkou a zabudli mi pribaliť drevený podstavec na sklo. Tak som písala mail a v ten istý deň mi poslali aj podstavec na fotografiu. Som veľmi spokojná z promptnym riešením situácie a rýchlym dodaním položky. Ďakujem
Aug 16, 2024
Zo zaciatku problem nastal v plateni na PL ucet , vyriesilo sa to..som spokojna s obchodom, krasny vyrobok, pekne zabalenie..odporucam vsetkym zaujemcom a dakujem obchodu..urcite sa vratim..
Aug 4, 2024

Awesome Quality and fast delivery

I ordered a present for my best friend (printed image) and it was awesome. Fast delivery and awesome quality. I will order again for sure :))
Aug 15, 2024
Rýchlosť dodania, profesionalita v komunikácií a ľahkosť objednávania
Aug 3, 2024
Great and fast communication